نمایندگی مجاز لباسشویی امرسان در جویبار

تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار بعضی مواقع پیش می آید که مشکلات گوناگونی برای ماشین ایجاد می شود. بعضی از آن ها احتیاج به یک تعمیر کار متخصص از تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار دارند و بعضی دیگر به راحتی با تلاش خودتان رفع می شوند. نمایندگی لباسشویی امرسان ما به شما توصیه می کنیم اگر در مسائل فنی تخصصی ندارید حتما تعمیر ماشین خود را به تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار بسپارید.

تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار

ماشین لباسشویی زمان زیادی است که تبدیل به یکی از ابزارهای مهم در هر خانه‌ای شده است. اما احتمال دارد با گذشت زمان دقت کنید که ماشین، البسه شما را مثل قبل پاکیزه نمی کند. ممکن است مشکلات گوناگونی برای آن پیش بیاید. ما در این مقاله قصد داریم در ارتباط با اقسام خرابی ماشین لباسشویی و تعمیر آن به کمک تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار توضیحاتی بدهیم.09015472621 آقای سجاد فتاحی

نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار توانسته است با نیروهای با تجربه اش رضایت بیشتر مردم را به دست بیاورد.
بعضی مواقع پیش می آید که مشکلات گوناگونی برای ماشین ایجاد می شود. بعضی از آن ها احتیاج به یک تعمیر کار متخصص از تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار دارند و بعضی دیگر به راحتی با تلاش خودتان رفع می شوند. ما به شما توصیه می کنیم اگر در مسائل فنی تخصصی ندارید حتما تعمیر ماشین خود را به تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار بسپارید.

رفع تمیز نشدن ماشین لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار

پس از مدت ها استفاده احتمال دارد متوجه شوید که البسه شما به خوبی پاکیزه نمی شوند. بدون شک لباسشویی که البسه را پاکیزه نکند مناسب خانه نیست. ولی این عیب شایع است و اصولا به علت بسته شدن راه ورودی مواد شوینده است‌. در این وضعیت مواد شوینده به خوبی به البسه تزریق نمی شود و البسه پاکیزه نخواهد شد. ولی بسته شدن فیلتر و لوله تخلیه احتمال دارد باعث ایجاد این مشکل شود.

برای برطرف شدن این مشکل اول باید با تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای اینکه مشکل لباسشویی شما رفع شود، پیش از آغاز شستشوی بعدی سعی کنید پودر ماشین و کشوی آن را با فیلترهای موجود پاکیزه کنید. اما گاهی پیش می آید که تعداد البسه اگر زیاد باشد ظرفیت کمی برای چرخیدن البسه باقی می ماند و در نهایت البسه به خوبی پاکیزه نمی شوند.

 بعضی از پودر های لباسشویی در دما های به خصوصی عمل می کنند پس باید این موضوع را ارزیابی کنید. بعضی از لباسشویی ها برنامه های خاصی برای اقسام البسه گوناگون دارند پس سعی کنید برنامه ای اشتباه انتخاب نکنید. در صورتی که احساس کردید ماشین درست نشد از یک نیروی متخصص از تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار بخواهید این مشکل را رفع کند. نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار فورا مشکل لباسشویی شما را برطرف خواهد کرد.

عدم اتمام سیکل شسشتو و رفع آن توسط تعمیر لباسشویی در جویبار

 1. اگر ماشین لباسشویی شما جدید است در صورت عدم اتمام سیکل شستشو باید با کد خطا در صفحه نمایشگر چشمک بزند. در این شرایط باید دفترچه ماشین را ارزیابی کنید تا ببینید کد خطا مرتبط با کدام بخش است. ولی اگر کد خطا نشان داده نمی شود علت های مختلفی دارد. اول باید تماس بگیرید با تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار تا شما را راهنمایی کنند.
 2. اگر ماشین در   نیم ساعت اول توقف پیدا کرده و سیکل کامل نمی شود احتمال دارد آب به خوبی گرم نشود‌. این مشکل باعث فرستادن سیگنال توقف سیکل شستشو می شود. از جهتی دیگر ممکن است نیم ساعت گذشته باشد ولی آب بسیار گرم شده باشد این عیب مربوط به ترمیستور است که باید یک نیروی باتجربه از تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار این مشکل را بررسی کند.
 3. اگر دستگاه شما بین هر سیکل نتوانست آب را خارج کند می تواند دستگاه را وادار کند که پیش از تمام شدن سیکل متوقف شود. اول باید فیلتر پمپ و شلنگ تخلیه آب را چک کنید تا بسته نباشد. اگر اتصال مشکلی داشته باشد دستگاه احتمال دارد به صورت ناگهانی خاموش و روشن شود. تشخیص و برطرف کردن  مشکل را باید تکنسینی ماهر از  تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار رفع کند.

تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی

اگر ماشین شما وارد سیکل یا چرخه بعدی نمی شود ممکن است تایمر آن معیوب باشد که تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار می تواند شما را راهنمایی کند. تایمر هر وهله ای را کننترل می کند اگر تایمر معیوب باشد سیکل ها به صورت اتوماتیک حرکت نمی کنند.
اگر تخصص در مسائل فنی دارید می توانید مشکل را رفع کنید اگر نمی توانید باید آن را به تکنسین ماهر در تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار بسپارید. علت های دیگری هم وجود دارد  زمانی که در، با قفل بسته می شود به ماشین اجازه داده می شود که به شستشو ادامه دهد و وارد وهله بعدی شود اگر قفل ایرادی داشته باشد ماشین به خوبی کار نمی کند.

 این موضوع باید توسط نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار بررسی شود. پمپ تخلیه آب در هر وهله آب اضافه را تخلیه می کند اگر پمپ ایرادی داشته باشد و نتواند آب را تخلیه کند یا به ماشین اخطار دهد که این کار انجام شده است، دستگاه به وهله بعدی نمی رود. اگر می خواهید از این موضوع مطمئن شوید باید به صدای ماشین گوش کنید. در هر صورت اگر کامیاب نشدید مشکل را حل کنید باید به نیروی با تجربه در تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار ماشین را واگذار کنید.

خشک نشدن لباس در ماشین لباسشویی

یکی از علت های مهم این موضوع به خاطر البسه زیاد است. اگر ماشین خوب نچرخد و کنترل خود را از دست دهد. خشک شدن البسه توقف پیدا می کند اول مشکل خود را با تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار در میان بگذارید. در این موضوع اگر حوله یا لباس در دستگاه گیر کند روی سنسور ماشین اثر می گذارد برای بررسی دقیق ماشین را خاموش کنید تعداد البسه را کم کنید و مجدد امتحان نمایید اگر مشکل بررسی نشد به نیروی متخصص از تعمیر لباسشویی امرسان در جویبار اطلاع دهید‌. بعضی موارد را شما می توانید به خوبی تشخیص دهید و برطرف کنید اگر باز هم مشکل رفع نشد با نمایندگی  لباسشویی امرسان در جویبار مراجعه کنید.

رایج ترین مشکلات لباسشویی امرسان

از اصلی ترین خرابی های ماشین لباسشویی امرسان میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. نشتی آب از دستگاه
 2. روشن نشدن دستگاه
 3. عدم تخلیه لباسشویی
 4. باز نشدن درب دستگاه
 5. عدم آبگیری لباسشویی
 6. لرزش ماشین لباسشویی
 7. نچرخیدن دیگ لباسشویی
 8. صدای زیاد ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی امرسان روشن نمی شود؟

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن لباسشویی امرسان مواجه شده اید در قدم اول پریز برق را بررسی نمایید. گاهی اوقات نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی سبب روشن نشدن دستگاه خواهد شد.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی امرسان چیست؟

قطعا برای شما هم پیش آمده است که با قرار دادن لباس ها در دستگاه و روشن کردن آن متوجه شده اید که دیگ ماشین لباسشویی امرسان نمی چرخد. بروز این مشکل به دلیل خرابی قفل، مشکل در میکروسوئیچ درب و خرابی برد الکترونیکی دستگاه ایجاد خواهد شد.

به چه دلیل ماشین لباسشویی امرسان آبگیری نمی کند؟

در صورتی که لباسشویی امرسان آبگیری نمی کند در قدم اول ورودی های آب را بررسی نمایید، از سالم بودن شیر برقی مطمئن شوید، همچنین شیلنگ ورودی را بررسی کنید چنانچه شیلنگ مسدود یا فرسوده شده باشد باید آن را تعویض کنید.

علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی امرسان چیست؟

چنانچه درام لباسشویی گیر کرده باشد در صورت چرخش صداهایی به گوش خواهد رسید. همچنین در صورت شنیدن صداهای زیاد از لباسشویی امرسان باید بلبرینگ های دستگاه را بررسی کرده و از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید. در آخر نیز تمامی اتصالات را بررسی کرده و از محکم بودن آن ها مطمئن شوید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد بهتر است از یک تعمیرکار مجرب بخواهید به جهت تعمیرات لباسشویی امرسان در محل حاضر شود. تعمیر لباسشویی امرسان

چرا بدنه ماشین لباسشویی امرسان برق دارد؟

چنانچه دیواره های ماشین لباسشویی برق دارد در قدم اول اتصالات و سیم پیچ های لباسشویی را بررسی کنید، گاهی اوقات اتصال نادرست سیم ارت به زمین باعث برق دار بودن دیواره های لباسشویی امرسان خواهد شد.

برای رفع این مشکل دوشاخه را برعکس کرده و سیم ارت را متصل نمایید. همچنین در صورت خرابی قطعه یا قطعاتی از لباسشویی امرسان نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرده و نشتی آب از دستگاه را سریعا رفع کنید.

چرا لباسشویی امرسان دچار نشتی شده است؟

نشت آب از ماشین لباسشویی به دلایل مختلفی اتفاق خواهد افتاد، خرابی پمپ تخلیه، پارگی یا فرسودگی لاستیک دور درب لباسشویی، پوسیدگی و سوراخ شدن شیلنگ تخلیه از جمله عواملی است که باعث نشتی آب از ماشین لباسشویی امرسان می شود.

به چه دلیل درب ماشین لباسشویی امرسان باز و بسته نمی شود؟

چنانچه میکروسوئیچ درب لباسشویی معیوب شده باشد یا تخلیه ی آب به درستی صورت نگیرد درب دستگاه به درستی باز و بسته نخواهد شد.

ارورهای ماشین لباسشویی امرسان

از جمله رایج ترین خطاهای ماشین لباسشویی امرسان عبارت است از:

 1. ارور H6
 2. ارور LE
 3. ارور IB
 4. ارور E4
 5. ارور E1
 6. ارور OE
 7. ارور IE
 8. ارور H5
 9. ارور H2
 10. ارور E8

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در منزل

از آن جایی که حمل و نقل ماشین لباسشویی تا تعمیرگاه کاری دشوار است بهترین روش در زمان خرابی تماس با مجموعه ای با تجربه برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی می باشد.

بیشتر بخوانید: آیا برد لباسشویی قابل تعمیر است؟

تعمیرکار مربوطه در قدم اول علت های مختلف مشکل ماشین لباس شویی امرسان را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن علت اصلی مشکل، قطعه ی معیوب را تعمیر یا با قطعات اورجینال و فابریک تعویض خواهد کرد.

عیب یابی برد لباسشویی امرسان در جویبار

برد قطعه ای مهم در ماشین لباسشویی است که از فیوز  و خازن های متعددی تشکیل شده است. چنانچه در بخش برق ورودی دستگاه نوسان ایجاد شود برد دچار سوختگی شده و باید برای تعمیر یا تعویض برد لباسشویی امرسان اقدام نمایید.

گاهی اوقات خرابی یک خازن باعث بروز این مشکل شده و تعویض خازن باعث رفع خرابی برد خواهد شد. اما گاهی اوقات مشکل به حدی است که نیاز به تعویض برد خواهد بود. چنانچه ماشین لباسشویی طبق برنامه عمل نمی کند لازم است برد دستگاه را بررسی نمایید.

سخن آخر
دوستان عزیز و گرامی ما در این محتوا تمامی سعی خود را نمودیم تا در ارتباط با نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار، رفع تمیز نشدن ماشین لباسشویی و غیره توضیحاتی را ارائه دهیم. به شما تضمین می کنیم نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار بی نظیر است. تمام افرادی که به نمایندگی لباسشویی امرسان در جویبار مراجعه کردند راضی بودند. در صورتی که سوالی داشتید با مشاوران ما تماس بگیرید. آرزوی ما خوشنودی شما است.


تاریخ انتشار:9/22/2023 7:40:55 PM